.

.

TurtleArmor | Компатибилен со Samsung Galaxy A20 Случај | Галакси A30 Случај | Галакси А50 Случај [Хипер Шок] Хибридни Двоен Слој Оклоп Holster Спојувалка за Каиш Случај Потпирачот - Клас

TurtleArmor | Компатибилен со Samsung Galaxy A20 Случај | Галакси A30 Случај | Галакси А50 Случај [Хипер Шок]

DEN 287.76

Пристапност
Во достапна форма

[Компатибилен само со Samsung Galaxy A20 / Samsung Галакси A30 / Samsung Галакси А50] Слика дизајн сместување малку ќе се разликува од сликата се прикажува.Двоен Слој Заштита - Мека внатрешна силиконска кожа и тешко надворешниот поликарбонат PC пластика.Потпирачот - Изградена-во мирување овозможува за hands-free медиуми гледање во хоризонтален или во вертикален режим.Прецизни Cutouts - Целосен пристап до џек за слушалки, пристаништа, камера, микрофон, и полнач.Holster Спојувалка за Каиш - Случај доаѓа со rotatable holster.За брз и лесен пристап до вашиот телефон.Ви овозможува да проп до вашиот телефон за hands-free медиуми гледање.Сите функции на вашиот телефон се уште се достапни, и funactionable.Овој случај е направен од 2 слоеви; ентериерот е направен од силикон, додека екстериерот е составена од хард поликарбонат (PC) пластика.

Главните карактеристики

Избор на клиент