.

.

MIULEE Сет од 2 Фрли Перница Инсерти, Противалергиски Stuffer Перница Внесува Декоративни Плоштадот Премиум Шарлатан Перница Форми на Троседот Каучот Кревет 16x16 Инчен

MIULEE Сет од 2 Фрли Перница Инсерти, Противалергиски Stuffer Перница Внесува Декоративни Плоштадот Премиум

DEN 407.52

Пристапност
Во достапна форма

Производ : пакет содржи пакување од 2 16x16 инчен перница влошки.Пакетот доаѓа со вакуум торба, но веднаш да почнат да пената кога ќе ја отворите пакет.Материјал : Капаците се направени од страна на Не Ткиво Ткаенина.Не Ткиво Ткаенина е дише.Додатен е направен од висок квалитет на полиестер.Многу мека полнети.Функции : Идеална алтернатива перница спојници за вашите декоративни перница ги опфаќа или евра перница шарлатан во кревет или на троседот.Можете да ја промените вашата перница опфаќа која ви се допаѓа да се оди добро со било дома декор во различни сезони.Совети : ве Молиме место чисти или рака мие со благ детергент.Не машина за миење.Топло Совет : За оптимално користење, ве молиме нежно допрете го за да целосно пената до или да ги стави во машина за 5-10 минути за да се добие назад во неговата нормална целосна меки форма.За најдобро користење на чувство, перница вметнете се препорачува за 14x14 инчен перница капак.Ги извади од вакуум пакет.Се повлече филер во сите агли за 2-3 минути, а потоа перница вметнете ќе станат меки.Најдобар начин да се опорави fluffily е ставање под сончева светлина за 3-4 часа.Ги извади од вакуум pack Pull филер во сите агли за 2-3 минути, а потоа перница вметнете ќе станат меки.Најдобар начин да се опорави fluffily е ставање под сончева светлина за 3-4 часа.

Главните карактеристики

Избор на клиент