.

.

Agoz Мобилен Телефон Случај за OnePlus 9, 9 PRO, Еден Плус 8T 8T+, 8 PRO,8 5G UW, OnePlus Nord N100, Nord N10, OnePlus 7T Про, 7T, 7 PRO, Holster Торбичка Покрие w/Метал Клип, Појас Циклуси Картичка &Пред Тока

Agoz Мобилен Телефон Случај за OnePlus 9, 9 PRO, Еден Плус 8T 8T+, 8 PRO,8 5G UW, OnePlus Nord N100, Nord N10,

DEN 285.36

Пристапност
Во достапна форма

ВОЕНА ОДДЕЛЕНИЕ AGOZ Тешки Солиден Вертикална Платно Случај со Спојувалка за Каиш и Циклуси За One Plus 9 Pro 5 G, One Plus 9, One Plus Nord N100, One Plus Nord N10 5 G, One Plus 8 T, One Plus 8 T+, One Plus 8 PRO, One Plus 8 UW, Еден Плус 8, One Plus 7 T Про 5 G Мекларен, One Plus 7 T, One Plus 7 PRO.ДВОЈНО STITCHED две појас циклуси, вертикална и хоризонтална ( Да се користи вертикално и хоризонтално).ЗДРАВ МЕТАЛЕН КЛИП.Тоа има силна метал спојувалка за каиш и две појас циклуси.ОДЛИЧНА ЗАШТИТА од елементи и да ја штити вашата алатка/уред од нечистотија и гребнатини.СИЛНА ЗАТВОРАЊЕ.На fastener ќе го задржи вашето случајот е затворен во двата вертикална или хоризонтална положба.Дополнителни пред тока за каиш за дополнителна безбедност и кредитна картичка.

Главните карактеристики

Избор на клиент