.

.

SHENGPINGJI Кристал Оркестарот Headband Коса Додатоци (Боја : Multicolor, Големина : Една Големина)

SHENGPINGJI Кристал Оркестарот Headband Коса Додатоци (Боја : Multicolor, Големина : Една Големина)

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Моден : Класичен, безвременски, елегантен дизајн изгледа совршена од секој агол. [★Нашата услуга★]1. Експрес испорака ќе биде доставен во рок од 5-9 работни дена по породувањето. 2. Лесно е да се врати стоката : откако ќе се применуваат за да се вратите, ние ќе ви испратиме врати етикета, вие не треба да плаќаат на товар, само треба да се закачите на етикетата за да ја испратите, ние ќе рефундирање веднаш по приемот на стоката. 3,24 часа за да се обезбеди еден-на-еден услуга за клиентите. [★Опис на производот★] Содржи детални големина информации и материјали со информации.Подароци - погоден Компатибилен со подароци и разни прилики.Едноставен и елегантен. 1.Исклучителен дизајн,пренесува на бескрајна забава во животот.2.Голем дар Компатибилен со себе си и вашите роднини и friendssize : Обем : 15.4 inch Type : Прекрасни Headband Color : Multicolor Style : Glamorous Details : Rhinestone Quantity : 1 piece Material : Стакло.

Главните карактеристики

Избор на клиент