.

.

40 Бои Бебе Headbands 3 Коса Лакови Супер Меки Тенок Headbands за Бебе Девојки,Бебе,premie и Новородените

40 Бои Бебе Headbands 3 Коса Лакови Супер Меки Тенок Headbands за Бебе Девојки,Бебе,premie и Новородените

DEN 237.12

Пристапност
Во достапна форма

Тие може да одговара на било какви тимови и прилики : роденден,семејството слики,фотографии,туш,Божиќ подароци,итн.Коса Поклон Големина : 3 инчи Ширина; Боја : 40 Бои, како што е прикажано на сликата Црвени бебе девојка headbands Шокантно Розова бебе девојка headbands Fuschia бебе девојка headbands Топла Розова бебе девојка headbands Лубеницата бебе девојка headbands Лосос бебе девојка headbands Розова бебе девојка headbands Бело бебе девојка headbands Портокал бебе девојка headbands Жолта бебе девојка headbands Зелена бебе девојка headbands Аква бебе девојка headbands Светло Сина бебе девојка headbands Тиркизна бебе девојка headbands Електрично Сина бебе девојка headbands Морнарица бебе девојка headbands Пурпурна бебе девојка headbands Кафе бебе девојка headbands Браун бебе девојка headbands Црно бебе девојка headbands Количина : 40 парчиња целосно во една кеса : За CELLOT : 1,Искуства да понуди видови на квалитетот рачно изработени Облека Особено во коса додатоци за бебе девојки.Бебе лак големина : 3 инчен ширина; кој беше залепени со најлон мека headbands;тие се едноставно неверојатни додатоци натпревар за бебе се облекуваат;. 3,CELLOT Слоган : Ние секогаш ќе ве придружува и растеме заедно; 4,Всушност : Повеќето од нашите cellot клиенти ни рече,На вистинска производи што добил ќе биде повеќе чудни и неверојатни од слики и опис!!!.Спецификација : Нашиот рачно изработени коса поклон е залепени на меки еластичен headband; мека младата headbands се дефинитивно твоите најдобри голема опции;без оглед на вашето семејство подарок или најдобар пријател подарок за бебето девојки,деца,години,најгласен поборник; Сите точка на високо ниво материјал е ново дизајн коса додатоци за бебе девојки коса декорација.Тие се совршени за новороденче,доенче,бебе девојки,малку девојки,години,деца,деца.Новороденче headbands собата е навистина најдобар подарок за семејството и пријателите;нашите еластична еластичен headbands совршено се вклопуваат за новороденчињата,доенчињата,бебе девојки,години,а девојчињата.Овие косата додаток се на животната средина кои сите имаат минатото CPSIA тест,и безопасни за никого. 2,Нека сите клиенти може да добиете елементи со најдобар квалитет, но Најниска цена.

Главните карактеристики

Избор на клиент