.

.

Пинк Место Цвет Обновливи Изолирани Ручек Торба Ладилник Tote Кутија За Жена Човек Работа На Пикник Или На Патување

Пинк Место Цвет Обновливи Изолирани Ручек Торба Ладилник Tote Кутија За Жена Човек Работа На Пикник Или На Патување

DEN 575.76

Пристапност
Во достапна форма

Уште Поважно, Ние Сакаме Ручек Торба Која Обезбедува Многу Складирање И Организација На Просторот, Но Исто Така Е Лесен И Лесно Да Го Зграби И Да Си Одат.Нашите Изолирани Ручек Торба Држи Вашата Храна/Пијалоци Во Своите Најдобри Температура.Нашите Изолирани Ручек Торба Држи Вашата Храна/Пијалоци На Најдобрите Температура.Внатрешната Обвивка Може Да Биде Лесно Да Се Избриша Се Чистат Со Влажна Крпа.Постои Мрежа Торба На Левата Страна (На Левата Страна Кога Гледано Од Напред), И рачен Webbing (25cm Во Должина) На Врвот, Која се Отвора И Затвора Со Тока.Боја : Розова Место Цвет Lunchbag Keep Вашата Храна Свежа И Вашиот Ручек Повеќе Организирани Со Изолирани Ручек Торба Наменета За Модерните Мажи, Жени И Деца.Сите Намена Изолирани Ручек Торба : Ова Freezerable Ручек Торба Е Направен Од Високо-Квалитет Полиестер, Со Храна-Одделение Безбедно Peva Поставата И Изолација Од Пена За Да Им Помогне На Чувајте Го На Ладно За Неколку Часа.Тоа€s, исто Така, Тренди, Шарени, И Стилски што Го Прави Совршен За Жени, Мажи И Деца Од Сите Возрасти.Преносни & Разноврсна : Заедно Со Складирање На Храна Овој Компактен И Лесен Храна Торба Може Да Се Користи За Toiletries, Козметика, И Други Патни Essentials.Тоа Е Целосно Функционална, Лесно Да Се Одржува И Опремени Со Предниот Џеб За Чување На Садови И На Страна Мрежа Џеб За Задржување На Пијалоци.Тоа Исто Така Може Да Се Пофали Со Брз Пристап Предниот Џеб За Клучеви, Паметни Телефони, Или Полначи.

Главните карактеристики

Избор на клиент