.

.

4200mAh Ni-МЗ Замена на Батеријата за кентаки KD-H530 KD-S530 KX-70E KD-8000 KX-H3E KX-1Е KX-77E 8KX-1 КД-1700U/E KD-3030E KD-5050 KX-70 KX-1 КД-S840 KD-5010U KD-5820 KD-M730 RX-9O KD-5010 KD-90E

4200mAh Ni-МЗ Замена на Батеријата за кентаки KD-H530 KD-S530 KX-70E KD-8000 KX-H3E KX-1Е KX-77E 8KX-1 КД-1700U/E

DEN 1000.56

Пристапност
Во достапна форма

Одговара Модел : KD-H530 KD-S530 KX-70 E KD-8000 KX-H3 E KX-1Е KX-77 E 8 KX-1 КД-1700 U/E KD-3030 E KD-5050 KX-70 KX-1 КД-S840 KD-5010 U KD-5820 KD-M730 RX-9 O KD-5010 KD-90 E.Дел Број : .Спецификации : Капацитет : 4200m Ah, ПОТ : 25.2 Пот, Тип : Ну-МЗ, Напон : 6.0 V. Квалификации : Сертифицирани со ISO9001, Ro HS, CE, UN38.3,и MSDS.По Продажба на Услуги : Ние и ветуваме на целосна наплата или Слободна Замена без Причина за 60 Дена. - Компатибилен Бренд : кентаки - Компатибилни Модели : KD-H530 KD-S530 KX-70 E KD-8000 KX-H3 E KX-1Е KX-77 E 8 KX-1 КД-1700 U/E KD-3030 E KD-5050 KX-70 KX-1 КД-S840 KD-5010 U KD-5820 KD-M730 RX-9 O KD-5010 KD-90 E - Дел Број : СОВЕТИ : ве Молиме бидете сигурни дека моделот и дел број одговара на вашиот основно батеријата пред да ја купите.Ако не сте сигурни,pls-маил до нас,Ние може да понуди валидна предлог.За НАС : Ние сме професионални батеријата снабдувач.Ние нудиме повеќе од 10.000 видови на батерии, за дигитални фото апарати, camcorders, PDA, MP3 плеери, преносни Двд-а, тетратки & лап-топ компјутери, GPS, Мобилни / Мобилни телефони, итн.Било какви прашања, ве молиме испратете e-mail на нас.ние ќе ви даде професионален предлози.

Главните карактеристики

Избор на клиент