.

.

ArDan прашина Колектор core малку Адаптер за Вежба и СДС-Плус со Дијамант core малку (72mm, 82mm, 102mm) (Адаптер само)

ArDan прашина Колектор core малку Адаптер за Вежба и СДС-Плус со Дијамант core малку (72mm, 82mm, 102mm) (Адаптер

DEN 1560.00

Пристапност
Во достапна форма

72 mm (2-3/4") Дијамант Дупка Видов Вежба core за малтери, бетон, тули.Идеално алатки за electricians, plumbers, HVAC специјалист и други занаети.Хексадецимален чак адаптер.СДС-плус адаптер.Користење со редовна вежба, ротари вежба чекан или СДС-плус чекан вежба Прашина extractor за чиста дупчење Многу вклучуваат : 1 компјутер 72mm (2-3/4") основни малку со дијамант завршува 1 компјутер прашина extractor вежба адаптер М16. машки да M22 женски 1 компјутер отстранлив центар род 1 компјутер M22 да хексадецимален чак адаптер 1 компјутер M22 да сдс-плус адаптер.

Главните карактеристики

Избор на клиент