.

.

Јадат, Спијат Бејзбол Повтори Бејзбол љубители PopSockets Swappable PopGrip

Јадат, Спијат Бејзбол Повтори Бејзбол љубители PopSockets Swappable PopGrip

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

Дали сте во потрага за забава бејзбол замолчени подароци за безбол играч или тренер?Јадат, Спијат Бејзбол Повторете е смешно бејзбол велејќи / понуда да ја покажете вашата љубов за бејзбол!Идеален за catcher, стомна, или baseman.Оваа бејзбол дизајн со смешни велејќи дека ќе ги импресионира вашите бејзбол тим.Овој мотив е кул подарок идеја за секој бејзбол роденден за девојки и момчиња!.Pop Grip со swappable врвот; префрлате од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжично полнење способности. (Не се компатибилни со Apple Mag Safe безжичен полнач или Mag Safe паричник.).Проширување застане за да се види на видео записите, да ги преземе група фотографии, Face Time, и Skype handsfree.Напредни лепило ви овозможува да се отстрани и да се смени неговата позиција на повеќето уреди и случаи.Answer : ___________________________ Note : не Ќе се држи до некои силикони, водоотпорен, или високо текстура случаи.Работи најдобро со мазна, тешко пластични предмети.Ќе се придржуваат до i Phone 11, но не и да i Phone 11 Про ниту i Phone 11 Pro Max без соодветен случај.Дали сте во потрага за забава бејзбол замолчени подароци за безбол играч или тренер?Јадат, Спијат Бејзбол Повторете е смешно бејзбол велејќи / понуда да ја покажете вашата љубов за бејзбол!Идеален за catcher, стомна, baseman или оваа бејзбол дизајн со смешни велејќи дека ќе ги импресионира вашите бејзбол тим.Овој мотив е кул подарок идеја за секој бејзбол роденден за девојки и момчиња!.

Главните карактеристики

Избор на клиент