.

.

Кат Светилка со Полици Confetti Прослава Модерната LED Полица Светилка со USB Порта, Агол Чување на Екранот Стои Ламба за Дневна Соба, Спална соба -Црна

Кат Светилка со Полици Confetti Прослава Модерната LED Полица Светилка со USB Порта, Агол Чување на Екранот

DEN 1216.80

Пристапност
Во достапна форма

2 во x H : 63 in2 USB порти : Можете да го полните два уреди во исто време.Можете лесно може да се прилагоди 3-ниво на осветленост само од страна на оперативниот далечинскиот управувач.Топло Совет : ве Молиме да се стегне секој пост да се задржи на целиот светилка стабилна.Па може да се користи како агол светилка за да ги красат вашата дневна соба или како слаби со ноќната ламба да ви донесе живот погодност.Еден практичен и dimmable полица стои светилка може да ги исполни вашите многу барања за осветлување.Ова ќе го намали збунетоста на полнење кабли во дневна соба, спална соба и во заводот, и да се подобри удобноста на животот и работата.

Главните карактеристики

Избор на клиент