.

.

PMH Преносни Вратот Фан, 360° Ладење Прилагодливи,3 Брзини Силно Струење,Leafless &Количка за Рака Слободни Вратот Виси USB Вентилатор,за Отворен и Затворен Спортски Патува?

PMH Преносни Вратот Фан, 360° Ладење Прилагодливи,3 Брзини Силно Струење,Leafless &Количка за Рака Слободни

DEN 799.20

Пристапност
Во достапна форма

● Bladeless фан главата е нашиот најголем иновативни функција за која е различна целосно со сите други преносни вратот фан, Можете да го прилагодите најдобро 2 притиснете : природен ветер за 4hrs;3 притиснете : силно струење за 3hrs. ● Ротација фан глави дизајн и флексибилни гума neckband направи целото тело да биде свитлива во мала направа, многу преносни рака слободни вратот фан, само стави во вашиот ранец или чанта да носат или да патува било каде. ● Ние дизајнот на вратот кулер изгледа како модерни слушалки, употреба на високо квалитетни материјали и исклучителна занает, не само слободни раката, но, исто така, изгледа модата кои одговараат на вашите било фустан,да ги задржи на млади и енергични во текот на летото. ● Твоите најдобри лични фан во канцеларија,кујна, фитнес и слично,или кампување,работи,патувања, читање и сл.Не сноси овие топли, запотен времето во Лето има повеќе.производ description Name : виси на вратот fan Color : бела, зелена, pink Weight : 562g Power : 4.2 (W)капацитетот на Батеријата : 2400m Ah Full време : 3-4h Interface тип : ТИП-CProduct големина : 208.5 X193.5 X58 MMproduct карактеристики-Лесни и ниско ниво на бучава-Свитлива и преносни за да зачувате простор во вашиот ранец.-На слушалка дизајн е исклучителна и домот, во секоја прилика.-Се дистрибуираат правец рамномерно, а не на вашето лице.-Добар помошник за ладење топлотни удари.✔ Широк спектар на апликации : погодно за внатрешна и надворешна активности, канцеларии, метрото, патувањето, кампување, излети, планинарење, велосипедизам, паркови, партии, скара..итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент