.

.

Полн Сјај Лента во Косата Екстензии Човечка Коса 14 Инчен и 16 Инчен Remy Коса Екстензии Лента во 100 Грама Невидлива Касета во Екстензии за Коса Боја на 10 Златниот Браун

Полн Сјај Лента во Косата Екстензии Човечка Коса 14 Инчен и 16 Инчен Remy Коса Екстензии Лента во 100 Грама

DEN 2183.76

Пристапност
Во достапна форма

Но, Не Дека преку Професионални Коса Стилист.Може ли да се Шие Клипови на Ова?Yes (да).Но, За Вашиот Мијат По Првин да ја Инсталирате, се Чека Најмалку 3 Дена да се Мијат.Лесен за инсталација или полетување.Ние сме Подобрување на Нашата Лента Квалитет со Анти-вирусот Технологија Која Функција Единствена Шие Линија на Лента Weft да се Спречи Вирусот и Заплитане.

Главните карактеристики

Избор на клиент