.

.

CPR Отвори Заврши Spline Челични Тркала Повлечи Ореви 12X1.25 20 КОМПЈУТЕРИ со Клуч

CPR Отвори Заврши Spline Челични Тркала Повлечи Ореви 12X1.25 20 КОМПЈУТЕРИ со Клуч

DEN 720.00

Пристапност
Во достапна форма

американскиот бренд.добра површинска обработка,добра боја третман.со добар квалитет со повеќе од 7 години индустрија expericence.ние сме производител обезбедување на конкурентна цена.ние сме стабилна снабдувач за повеќето американски брендови поранешниот.Опис : - Состојба : 100% Сосема Нов - Материјали : ЧЕЛИК( има посебен повлечи орев копче ) - Боја : Исто Како Слика Покаже бело - Ореви Нето Тежина : Околу - Тема Големина : M12x1.25 - вкупна Должина (Врвот до Дното на Орев) : 48mm - вкупна Ширина : 24mm - ве Молиме проверете ја големината на ореви на вашиот тркала пред да го купат. - Инструкции за инсталација не се вклучени,професионална инсталација е препорачливо.Пакетот Вклучува : 20 XWheel Повлечи Ореви со клучните М12 X1.25ММ СО КЛУЧНИТЕ БОЈА МОЖЕ да се РАЗЛИКУВААТ ВРЗ ОСНОВА НА ПРОИЗВОДСТВО на СЕРИЈА, ви Благодариме за вашиот разбере и да уживате во вашата шопинг во нашата продавница!.

Главните карактеристики

Избор на клиент