.

.

SHUNDA Случај за Vivo S7e 5G, Ултра Тенок Чувствува Крпа Анти-Отпечатоци Заштита Покритие за Vivo S7e 5G - Темно Сива боја

SHUNDA Случај за Vivo S7e 5G, Ултра Тенок Чувствува Крпа Анти-Отпечатоци Заштита Покритие за Vivo S7e 5G - Темно

DEN 337.44

Пристапност
Во достапна форма

Ултра Тенок, Висок Квалитет Чувствува Крпа Анти-отпечатоци Заштита Поклопецот е специјално дизајниран за Vivo S7e 5 G.Мека Премиум Текстилни Fabric Comfortable Ултра Зафат Canvas Will Не Остави Мрсна Residue Protective, висок квалитет чувствува крпа,Анти-отпечаток.Камерата заштита, заштитна плоча лифтови домување од авион за да се заштити камерата на телефонот и капакот на домување.Екран Заштита,Покрена Рабовите Внимателно Заштита На Екранот,Од Несакани Гребнатини.Лесен пристап до сите копчиња контроли & пристаништа, без да се отстрани случај.

Главните карактеристики

Избор на клиент