.

.

АОР-Елисејските Бразилецот Jiu Джицу Grappling Атарот ММА Борење Торба Боречки Вештини Џудо

АОР-Елисејските Бразилецот Jiu Джицу Grappling Атарот ММА Борење Торба Боречки Вештини Џудо

DEN 1751.76

Пристапност
Во достапна форма

Целна Печатени Главата за Впечатлива.Изработен од Специјален Вештачка Кожа.Unfilled.На Атарот Торба Може да биде Тежина До 59"/45 КГ/99 lb и 70"/55 KG/121 lb. 100% гарантира квалитет.АОР ЕЛИСЕЈСКИТЕ Grappling атарот е со висок квалитет алатка наменета за оние обука во мешани боречки вештини.На grappling атарот е наменета за обука на борење и земјата техники, вклучувајќи ги и кревање и фрлање, ги симнат тактики и штрајкови од земјата позиција.

Главните карактеристики

Избор на клиент