.

.

Брајан Елиот Потпишан Сент Луис Блуз Хокеј дух пакостник Autographed PSA/ДНК ГРБ 1C - Autographed NHL Пакови

Брајан Елиот Потпишан Сент Луис Блуз Хокеј дух пакостник Autographed PSA/ДНК ГРБ 1C - Autographed NHL Пакови

DEN 2188.56

Пристапност
Во достапна форма

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA/ДНК.Категорија; Autographed NHL Пакови.Брајан Елиот Потпишан Сент Луис Блуз Хокеј дух пакостник Autographed PSA/ДНК ГРБ 1 C Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Брајан Елиот сувенири.Ул.Луис Блуз сувенири.

Главните карактеристики

Избор на клиент