.

.

#X 10-24 7/8 Палец Завртка од не 'Рѓосувачки Челик - Црни Knurled Круг Пластични Knob - Стандард/Груб Навој Thumbscrew - Должина на: 0.875 - со гордост Изграден во САД - Пакет (4)

X 10-24 7/8 Палец Завртка од не 'Рѓосувачки Челик - Црни Knurled Круг Пластични Knob - Стандард/Груб Навој

DEN 292.56

Пристапност
Во достапна форма

✔ #X 10-24 7/8" Thumb Screw w/Црна Knurled Круг Knob. ✔ 4 Пакет ✔ со гордост Изграден Во САД. ✔ Отпорни На Корозија Од Не ' Рѓосувачки Челик ✔ Еднократно. ✔ Не Се Потребни Алатки ✔ Издржлива Пластика Knob. ✔ Палецот Завртка Депо Кавга Слободен Живот Гаранција.Палец Завртка Спецификации : Навој Дијаметар : #10 Thread Теренот : 24 (unc завршетоци со)Завртка Должина : 0.875" (7/8")Целосно Навој : Yes Minimum Тема Должина : Full Thread Материјал : 18-8 Нерѓосувачки Челик Knob Стил : Knurled Round Knob Боја : Black Knob Дијаметар : 0.625" (5/8") Knob Висина : 0.250" (1/4") Knob Материјал : Acetal Пластични Сите Палецот Завртка Депо Производи Се со гордост Изграден Во САД & Поддржани од Страна на Кавга Слободен Живот Гаранција.Фабрика Директни Палецот Завртки Се Изградени & Превезува На Истиот работен Ден За Нарачки Поставени од Страна на 2 PM CST.Посетете Ја Нашата Продавница За Повеќе Опции, Вклучувајќи Стотици Метрички & Стандардна Тема Големини, 4 Knob Стилови, Во 5 Бои : Црвена, Црна, Жолта, Сива & Бело.Ви Благодариме За Поддршка На Американско Семејство Во Сопственост На Мал Бизнис.

Главните карактеристики

Избор на клиент