.

.

HUACHEN-LS Преносни Говорникот 4 Инчен Водоотпорен Морски Јазик 120Watts Брод на Отворено Музика Звучник за Голф Количка Јахта СПА Мотоцикл, за Дома, Надвор, Патуваат

HUACHEN-LS Преносни Говорникот 4 Инчен Водоотпорен Морски Јазик 120Watts Брод на Отворено Музика Звучник за

DEN 2770.08

Пристапност
Во достапна форма

Овој говорник може да биде раководена од обичен и е тестиран од страна на стотици модели, и квалитетот на звукот е сосема одличен.Погоден за : автомобили, мотоцикли, јахти, рибарски чамци, кабини, ски чамци, уредот е исто така многу погодни за спа кади, quad велосипеди, голф коли, UTV, АТВ и RV.Куполата Tweeter Компактен и Моќни : Максимум ракување 100 w(Пар).Тоа, исто така, е оценет како комплетно водоотпорен звучник систем кој го прави совршен за употреба заедно со базен, езеро, или на плажа.Морски Одделение IP66 Водоотпорен Изградба.На водоотпорен звучник карактеристики корозија и дамка отпорни мрежа скари.

Главните карактеристики

Избор на клиент