.

.

AKALIKO Розова Зголеми Туш Гел и Lemongrass Суштината Лосион за Тело - Сет Б.

AKALIKO Розова Зголеми Туш Гел и Lemongrass Суштината Лосион за Тело - Сет Б.

DEN 4435.20

Пристапност
Во достапна форма

Сет се состои од : AKALIKO Розова Зголеми Туш Гел 250 ml x 2. AKALIKO Lemongrass Суштината Лосион за Тело 250 ml x 2. AKALIKO Туш Гел : Ова ароматични туш гел, кој е мешавина од најдобрите парфеми, корисни овошни екстракти, и природен мед, им помага на хидрат вашата кожа, дури и по топол туш.Туш време никогаш не била повеќе прекрасен и invigorating!.AKALIKO Лосион за Тело : The ultimate заштита од груби и сува кожа.Оваа paraben-free лосион содржат концентрирани навлажнувачки агенси (шеј путер и маслиново масло), овошни екстракти и витамин Е продира длабоко во кожата, помага да се врати на својот изгубената влага и ја остава кожата со чувство помек, посмирен и хидрирани.Paraben Слободни, SLS Слободни, Минерални Масла Слободни.AKALIKO Туш Гел : Ова ароматични туш гел, кој е мешавина од најдобрите парфеми, корисни овошни екстракти, и природен мед, им помага на хидрат вашата кожа, дури и по топол туш.Туш време никогаш не била повеќе прекрасен и invigorating!.Содржи благи состојки кои се погодни за сите типови на кожа и ги измиете лесно.Збогатен со навлажнувачки екстракт од мед и овошни екстракти e.г.киви, јаболка, и грејпфрут за продлабочување на чистење.Уникатен мирис прави да се чувствувате освежени и по секое капење.Paraben Слободни, SLS Слободни.AKALIKO Лосион за Тело : The ultimate заштита од груби и сува кожа.Оваа paraben-free лосион содржат концентрирани навлажнувачки агенси (шеј путер и маслиново масло), овошни екстракти и витамин Е продира длабоко во кожата, помага да се врати на својот изгубената влага и ја остава кожата со чувство помек, посмирен и хидрирани.Збогати со Колаген, шеј путер, маслиново масло и овошни екстракти.Имајте на кожата помека, мазност и хидрат.Светло, брзо се апсорбира крем остава леплива остатоци.Прекрасен, возбудлив арома.Paraben Слободни, Минерални Масла Слободни.

Главните карактеристики

Избор на клиент