.

.

Aida Bz Десктоп Правец На Chimes, Пауловнија Рачно Изработени Бел Декорација Дома Канцеларија Десктоп Исцелување Систем Декомпресија Бел Декорација

Aida Bz Десктоп Правец На Chimes, Пауловнија Рачно Изработени Бел Декорација Дома Канцеларија Десктоп Исцелување

DEN 1972.08

Пристапност
Во достапна форма

Високо квалитетна изработка и материјали : ова десктоп правец на бел направен од висок квалитет на бука и месинг, исклучителна површината изработка.Спецификации : Димензии - 4 x 16.5 х 4.5 CM / 5.5 x 6.49 x 1.77 во.Style - modern едноставност.Боја - дневник бои.Домот ретро Зен-Мелодија : Можете да го ставите на вашето биро, кога треба да се опуштите, свежи звуци ви овозможи да влезат во медитација држава.Различни декоративни употреба : се е вашиот почетен дневна соба, спална соба, студија, канцеларија, хотел ресторан десктоп исклучителна украси.Едноставен дизајн може да се интегрира во вашата домашна декорација.Креативни подароци : Оваа убава бел е дефинитивно одличен подарок креативни.Единствен правец на ѕвона може да се користи како подароци, собирачи, украси, или луѓе кои се важни за вас.Домот ретро Зен-Мелодија : Можете да го ставите на вашето биро, кога ви треба да се релаксира, чист звук може да го внесете медитација status A различни декоративни употреба : се е вашиот почетен дневна соба, спална соба, студија, канцеларија, хотел ресторан десктоп исклучителна украси.Едноставен дизајн може да се интегрира во вашата домашна декорација.Креативни подароци : Оваа убава бел е дефинитивно одличен подарок креативни.Единствен правец на ѕвона може да се користи како подароци, собирачи, украси, или луѓе кои се важни за вас.Големина : 14 x 16.5 х 4.5 cm / 5.5 x 6.49 x 1.77 in Color : logs Material : еукалиптус + brass Surface третман : Дрво, восок oil Delivery тип : десктоп ornaments Applicable сцена : дневна соба, спална соба, канцеларија, ресторан desktop Gifts : семејство, пријатели, деловни подароци, итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент