.

.

ZHIER Нема Удар Бања Полици, Метални Бања Полица Нерѓосувачки Челик Туш Полица Не Дупчење Бара Организатор Ѕид Шампон Багажник

ZHIER Нема Удар Бања Полици, Метални Бања Полица Нерѓосувачки Челик Туш Полица Не Дупчење Бара Организатор Ѕид

DEN 1051.68

Пристапност
Во достапна форма

- Материјал : SUS 304 од не ' рѓосувачки челик, рѓа-доказ, лесен за чистење. - Лесна инсталација, без дупчење дупки.Ги мазни ѕидови и исушете ги, излупете исклучите наредени задниот капак и се држи туш кошница на ѕидот. - Покрена guard одбор со голем капацитет : Можат да бидат ставени во туш гел, шампон, за нега на кожата производи, четка за заби чаши и други бања прибор. - Димензии : 23 cm х 8 см х 10 см.DESCRIPTIONName : Shelf Material : Алуминиум Alloy Stylish Дизајн И Висок Quality For Комерцијални, Дома, Бар Итн.Use Slim Врата Или Ѕид Дизајн го Прави најголемиот број на Мали Spaces Quantity : 1 Сет.

Главните карактеристики

Избор на клиент