.

.

RiamxwR Двојно Куче, Мачка Чаши Вода и Храна на Чинијата Наместете Автоматско Вода Диспензерот Монтажни Стакло Фидер Сад Не-Истури Храна за Миленичиња Фидер за Мачка/М

RiamxwR Двојно Куче, Мачка Чаши Вода и Храна на Чинијата Наместете Автоматско Вода Диспензерот Монтажни Стакло

DEN 1605.60

Пристапност
Во достапна форма

2 во 1 фидер сад.Еден храната сад, еден пластичен сад со автоматски шише за вода.Тоа ќе рефил на вода во садот автоматски и одржување на чиста вода без разлика дали сте дома или не. 15°поместување на платформа, разумни чаши висина се намали стресот на мачки вратот,артритис или назад, најдобар хранење на телото и одговара на различни мачки и мали кучиња.Миленичиња сад нуди лесно јадење и удобно лижење за вашето домашно милениче, најдобриот избор за вашите миленици.Храната сад е 14cm*4.5 cm; шише за Вода капацитет е 300ml.Овој двоен миленици сад е погодна за средни и мали домашни миленици или животни, што хранење полесно, со погодност за вас.Вашите мали домашни миленици ќе ви се допадне овој дар,обидете се нашата специјална вода и храна на сад во собата за вашето бебе мачки или кучиња.Направи го капакот од шише надолу, се поништи исполнет шише, стави го на мали каналите, потоа притиснете го шише дното.

Главните карактеристики

Избор на клиент