.

.

Тим Stutzle Отава Сенатори Autographed 2020 NHL Нацрт Логото Хокеј дух пакостник со#3 Изберете Натпис - Autographed NHL Пакови

Тим Stutzle Отава Сенатори Autographed 2020 NHL Нацрт Логото Хокеј дух пакостник со3 Изберете Натпис - Autographed

DEN 1535.76

Пристапност
Во достапна форма

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; Autographed NHL Пакови.Ова пак е лично на рака потпишан од страна на Тим Stutzle со натпис "#3 ТРАНСФЕРОТ." Тоа е официјално лиценцирани од страна на Националната Хокеј Лига и доаѓа со поединечно нумерирани, подесувате-очигледно некој агол од Fanatics Автентични.За да се обезбеди автентичноста, холограмот може да се разгледа онлајн.Овој процес им помага да се обезбеди дека производот купен е автентичен и се елиминира секаква можност на дуплирање или измама.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени сувенири.сувенири.

Главните карактеристики

Избор на клиент