.

.

WZMDHB 3D Ноќта Светлина за Деца Цртан филм Желка Животинско 3D Оптичка Илузија Ноќ Светлина Визуелна Креативни Led Маса Светилка на Допир за Контрола на 16 Промена на Бој?

WZMDHB 3D Ноќта Светлина за Деца Цртан филм Желка Животинско 3D Оптичка Илузија Ноќ Светлина Визуелна Креативни

DEN 544.32

Пристапност
Во достапна форма

Напојува преку USB кабел или со 3 АА батерии(не се вклучени). Најдобра декорација избор за момчиња и девојки спална соба, детска соба,маса на маса,бар,продавница,кафе,клуб,ресторан и сл.Убаво светло декорација за роденден, свадба, божиќ, велигден,крштевки и на сите страни.И тоа ќе ви донесе топла и слатка атмосфера во текот на ноќта ,ПРЕДВОДЕНА илузија светла ќе додадете забава во вашиот живот.ДВОЈНА МОЌ на ВЛАДАТА : во Нашите ноќ светлина, може да се напојува со 3 * АА батерии(не се вклучени) или USB кабелот е поврзан, компатибилен со било USB напојување порта, како на пример, Лаптоп, Компјутер, USB Напојување Банка, дома USB Адаптер итн. Пријателски за деца,на акрилик панел е силна и тешко, не е кревка.Карактеристики : 1.Оптички Визуелна Илузија преку акрилик одбор.Одличен подарок за Божиќ, роденденот,фестивал, промотивни итн. Издржливи со 10000hours животен век на Led диоди.ФАНТАСТИЧЕН ПОДАРОК : Спакуван во исклучителен подарок кутија.

Главните карактеристики

Избор на клиент