.

.

Meilib Појас Holster Наменета за Samsung Галакси S8 S9 S10 S20 S21, Најлон Спојувалка за Каиш Случај со јамки и Пен Носителот Телефон Сметководствена Торбичка Покрие Компатибилен с?

Meilib Појас Holster Наменета за Samsung Галакси S8 S9 S10 S20 S21, Најлон Спојувалка за Каиш Случај со јамки

DEN 287.52

Пристапност
Во достапна форма

Meilib Телефон Holster Случај направени за Samsung Галакси S8 S9 S10 S20 S21 со Други Случај.Ве молиме да го користите следниов внатрешната димензија на овој производ за да бидете сигурни дека вашиот случај ќе одговара на овој holster : 6.25" x 3.2" x 0.55".Оваа спојувалка за каиш телефон holster се направени од издржлив најлон и мека cushioned внатре, обезбедува одлична заштита за вашиот телефон.Meilib телефон торбичка доаѓа со појас јамка, метал спојувалка за каиш, 3 различни начини да се носат : Вертикална, Хоризонтална, Клип и екстра пенкало слот може да одговараат за вашите вредности.Еластичен водат бендови на страната можат да бидат сместени на вашиот уреди; Магија лента затворање обезбедува тесна latch држењето на телефонот на место и безбедно.Совршен погоден за патување, пешачење, велосипедизам, кампување, отворено и градежни работи.Направени од издржлив материјал, да се заштитат од влијанието, солиден најлон материјал, во овој случај е дизајниран да се задржи вашиот телефон безбедно и на рака на вашиот појас.Вашиот телефон ќе остане безбеден со трајни клип, јамки и капак затворање.Совршен за солиден работа или игра средини од скоро секој вид.Солиден Најлон Материјал.Направени од издржлив материјал, да се заштитат од влијанието и гребнатини.Удобен Карактеристики.Силна капак затворање и лесен за да го заклучите држачот.Повеќе Начини да се Носат.Вашиот телефон ќе остане обезбедени со трајни клип и циклуси.Стилски Дизајн за да ви даде модерен изглед додека имате на вашиот телефон на безбедно место.

Главните карактеристики

Избор на клиент