.

.

Сончогледово Пилула Организатор Круг Од Три-Оддел Пилула Случаи Мали Медицина Таблета Кутија

Сончогледово Пилула Организатор Круг Од Три-Оддел Пилула Случаи Мали Медицина Таблета Кутија

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

Флексибилност : Мини Пилула Кутија Е Многу Погодна Да Биде Ставен Во Џеб Или Ташна, Што Е Многу Погоден За Патување.Тоа Може Да Се Стави Во Џеб, Чанта Или Патна Торба За Секојдневна Употреба На Лекови.Лесно Да Се Носат И Нема Да Pop-Up,Да Се Осигура Безбедноста На Вашиот Таблети И Лекови, И Е Идеален Избор За Дневна Медицина Складирање.Применливи Толпата : За Секој Потреба,Оваа Пилула Кутија Е Интересна И Практична Gift Pill Кутија Е Стилски, Практично Решение Што Го Носи Таблети На Патот.Материјал Опис : Тоа Е Направен Од Метал Железо Electroplating, Внатрешна Поделба Е Пластика, И Медицината Кутија Е Поделена На Три Мали Прегради.Големина : 2.Пилулата Кутија Е Стилски И Практично Решение За Спроведување На Апчиња На Патот.Производ Перформанси : Мини Медицина Кутија Е Многу Погодна За Џебот И Паричник,И Тоа Е Многу Погоден За Патување.Т Е Препорачливо За Smal Апчиња.Пренослив И Практичен : Големината На Малите Таблета Кутија 2.Таа Има 3-Оддел Пластични Вметнете Со Шарки Затворач.Постојат Три Прегради,Овој Пренослив Случај Може Да Се Направи Ќе Се Користат Во Текот На Целиот Ден.Материјал : Electroplating На Метален Железо.Оваа Здрава Пилула Носителот Прави Вашите Апчиња Или Додатоци Лесно Да Се Носат И Чува Пилула Случај, Исто Така, Е Многу Корисна Алатка За Членови На Вашето Семејство,Пријателите И Yourself Why Не Ни Треба Пилула Организатор?1.За Некој Во Потребата Оваа Пилула Организатор Е Забавно И Практичен Подарок.Пилулата Кутија Има Сигурен Snap Заклучување, Па Може Да Се Стави На Медицина Во Неа Безбедно.

Главните карактеристики

Избор на клиент