.

.

Симпатична Отпечатоци Изолирани Ручек Торба - Термички Ручек Торба Со Пространа Оддел & Изградена-Во Рачка - Преносни Ручек Торба За Момчиња & Девојки Да Се Задржи С?

Симпатична Отпечатоци Изолирани Ручек Торба - Термички Ручек Торба Со Пространа Оддел & Изградена-Во Рачка -

DEN 503.76

Пристапност
Во достапна форма

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ & ИЗОЛАЦИЈА : Супериорен полиестер влакна и детални завршува направи на оваа високо-квалитетни ручек торба трајни додека ултра-густа, не-токсични двојна изолација држи оброци новак подолго при превоз на храна помеѓу активности.ЛЕСЕН И ИЗДРЖЛИВИ : Вода отпорни, отпорни на дамки, лесна-за-чистење, храна-безбедно материјал ,патент затворање, поместена земи рачка, прилагодлив рамо, рака со предниот џеб да обезбеди дополнителна меморија.ПОВЕЌЕ СМЕТКОВОДСТВЕНА ОПЦИИ : Ремени, рачки, и куките се обезбеди разновидни опции да се одржи со рака/рамо или закачите на ручек торба на ранец за hands-free транспорт.ПРЕНОСНИ & ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Ова расклопна ручек кеса не е само наменета за да се продавница-up и донесе ручек, тоа исто така може да се користи како нивното патување торба или нивната секојдневна употреба торба.Дизајнирана со внатре во џеб кои би можел да служи како преграда за лажица, вилушка, салфетка, или ice pack.Таму е исто така пред џеб каде можете да поставите мали работи како што се бонбони, белешки, пари, итн.ЛЕСНО Чистење : 3 едноставни чекори.Подготви едноставни за чистење решение со благ детергент, на самото место, се чистат со чиста крпа, и исплакнете со чиста крпа.Пријатно Оброк!Даде момчиња и девојчиња нешто да се погледне напред секој lunchtime со Кујна Ручек Торба!На 10x6.3x8.5 инчи торба капацитет е доволно пространа да се одржи шише за вода, ручек кутија, сендвич, и закуски.Без разлика дали тоа е за кампување, или излегување на игралиште, ова сигурен ручек торба ќе биде пауза време придружник.

Главните карактеристики

Избор на клиент