.

.

KFidFran Флуор Гума O-Прстени, 93mm OD 88.2 mm ID 2.4 mm Ширина FKM Печат Заптивка за Возило Машини Водовод, Зелена, Пакет од 5(Fluorkautschuk-O-Ringe, 93 mm АД 88,2 mm ID 2,4 мм Breite FKM-Dichtung

KFidFran Флуор Гума O-Прстени, 93mm OD 88.2 mm ID 2.4 mm Ширина FKM Печат Заптивка за Возило Машини Водовод,

DEN 765.60

Пристапност
Во достапна форма

[Примена] - Флуор гума О-прстен овозможува запечатување и го спречува протекување за широк спектар на апликации, како што авто, водовод, машини, хидраулични и пневматски поправки, итн.66 Инчи) OD, 88.Флуор гума О-прстен овозможува запечатување и го спречува протекување за широк спектар на апликации, како што авто, водовод, машини, хидраулични и пневматски поправки, итн.KFid Fran Флуор Гума O-Прстени, 93mm OD 88.

Главните карактеристики

Избор на клиент