.

.

eStarpro Коса Clippers за Мажите, Т Сечилото Тример со Едно-Копче Усвојува Т-Облик Ножици 0 Нож, Вграден-на Полнење 700mAh Литиум Јонска Батерија, за Патување и Бизнис Патување

eStarpro Коса Clippers за Мажите, Т Сечилото Тример со Едно-Копче Усвојува Т-Облик Ножици 0 Нож, Вграден-на

DEN 527.76

Пристапност
Во достапна форма

✿ Сечење Т-облик сечилото На Т-облик дизајн е мал и лесен, и може да се задржи остри за долго време.Тоа може да се совршено да се намали коса, whiskers и косата околу ушите без оштетување на кожата. ✿ Вграден-на полнење 700m Ah Литиум Јонска батерија, 2 часа задолжен за 120 мин cordless употреба. ✿ Фризура clippers со редукција на шум,може да се намали бучава.Голема брзина и издржлив мотор намалувања почиста и ќе трае повеќе тивка. ✿ Електрични коса clippers скратува блиску коса, вратот, брада, мустаќи, совршен за детали работа во фризурата, преглед и згаснат кратки фризури. ✿ Пакетот Вклучува : 1x Губење на Алатка за Сечење; 1x Четка за Чистење; 1x USB Полнење Cable4x Граница чешел.Опис : ✿ Перат керамички Т сечилото На косата clipper усвојува Т-облик ножици со 0 ножеви да се создаде удобно средување на ефект, додека одржувањето на острината На водоотпорен коса clipper со титаниум керамички нож ви овозможува да се исчисти брзо во вода, и лесно чистење на машината после секоја употреба да ги одржувате чисти ✿ USB брзо полнење Вграден-на полнење 700m Ah литиум-јонска батерија, полнење за 2 часа, може да се користи безжично за 120 минути Го USB Тип-C полнење порта се поврзува на USB адаптери, лаптоп, автомобил полначи, мобилен напојување и други напојува преку USB уреди.Тоа е златно тример многу погоден за патување и бизнис патувања ✿ Ниско ниво на бучава и повеќе ја користи Нашата коса clipper има намалување на шумот функција, која може да се намали бучава На високо-брзински и издржлив мотор намалувања почиста и работи потивко Електрични коса clippers на вратите затворени коса, necks, бради, и бради, кои се многу погодни за сечење, contouring и намалување на деталите на кратки фризури ✿ Ергономски дизајн На Т-сечилото тример со едно-копче дизајн поедноставува работата На мали изгравирани метални тело е лесно да се одржи во својата рака, прави лични фризури полесно Пакетот Вклучува : 1x Коса Clippers.

Главните карактеристики

Избор на клиент