.

.

DULLET Smart Индукција Допирање Ѓубре за Отпадоци Авто-Запечатување за Самостојно Менување на корпата за Ѓубре Автоматски го Отворите Капакот за Дома (14l)

DULLET Smart Индукција Допирање Ѓубре за Отпадоци Авто-Запечатување за Самостојно Менување на корпата за Ѓубре

DEN 2364.00

Пристапност
Во достапна форма

1. Кога едно лице е во раце и нозе, или некој објект пристап на капак, тоа автоматски ќе се отвори. 2. Нашата автоматско ѓубре може да се идеали за буквално секој амбиент, без разлика дали сте во кујна,спална соба,бања,канцеларија,па дури и вашиот студија. 3. Лесно да се повлече од стариот ѓубре кеси и го стави во нова.Многу лесно да се чисти од внатре и од надвор. 4. Различен Капацитет корпата за Ѓубре : Различни капацитет да ги исполни вашите секојдневни располагање потреби. 5. Направени од високо квалитетен материјал, издржлив и безбедно да се користи.Боја : 14l Облик : Правоаголна Структура : Стои Функција : Еко-Пријателски Функција : Порибено Тип : Складирање Кофа Стил : со Притискање Тип Материјал : пластика.

Главните карактеристики

Избор на клиент