.

.

2 Ниво Полица на Ѕидот Виси на Ѕидот за Складирање Полица Institu Лебдат-Полици Ѕид Оркестарот Спална соба Оркестарот Лебди Полици Бања Складирање Ѕид Полици Агол Поли

2 Ниво Полица на Ѕидот Виси на Ѕидот за Складирање Полица Institu Лебдат-Полици Ѕид Оркестарот Спална соба Оркестарот

DEN 837.60

Пристапност
Во достапна форма

Направени од високо‑квалитет дрво и железо, цврсти и издржливи, има силна носивоста.Бања полици Лебди полици за ѕид Виси полица Кујна складирање Агол полици Ѕид оркестарот за спалната соба.Ова е совршен разубавувањето за било оркестарот на Растенијата полица на Ѕидот оркестарот за дневна соба Полици за спалната соба Мала полица Виси полици Стан оркестарот Индустриски полици Виси полица.Лесно да се инсталира и чисти Селски бања оркестарот Ѕид организатор Складирање полица.Спецификација : Предмет Тип : Цевка Полица Материјал : Железо+Дрва Боја : Како што е прикажано на сликата Големина : Прибл.79.3x25x60cm/31.2x9.8x23.6in(L x W x H) Секое Дрво Одбор Товарот : 50kg/110.23 lb Тежина : Околу.10800g/381oz.

Главните карактеристики

Item Type:
Pipe Shelf
Material:
Iron+Wood
Color:
As shown in the picture
Size:
Approx.79.3x25x60cm/31.2x9.8x23.6in(L x W x H)
Each Wood Board Load-Bearing:
50kg/110.23lb
Weight:
Approx.10800g/381oz
Избор на клиент