.

.

Нордиска Митологија - Бидете Мирни И Пофалби Freyja - Викинг Мит PopSockets Swappable PopGrip

Нордиска Митологија - Бидете Мирни И Пофалби Freyja - Викинг Мит PopSockets Swappable PopGrip

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

Средновековниот Нордиска митологија е полн со епски Викинг приказни на Нордиските богови и божици.Freya, алтернативно Freyja или Freja, е Скандинавските Нордиска божицата на љубовта, убавината, плодноста, војна и злато.Во Германски мит Freya е исто така се поврзани со Valkyrie.Викинг митологија дизајн кој Нордиските паганската божица Freya од Средновековниот Нордиска пантеон на Викинг богови.Викинг подарок за Нордиска, норвешки се префрлите од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжично полнење способности. (Не се компатибилни со Apple Mag Safe безжичен полнач или Mag Safe паричник.).Проширување застане за да се види на видео записите, да ги преземе група фотографии, Face Time, и Skype handsfree.Напредни лепило ви овозможува да се отстрани и да се смени неговата позиција на повеќето уреди и случаи.Answer : ___________________________ Note : не Ќе се држи до некои силикони, водоотпорен, или високо текстура случаи.Работи најдобро со мазна, тешко пластични предмети.Ќе се придржуваат до i Phone 11, но не и да i Phone 11 Про ниту i Phone 11 Pro Max без соодветен случај.Средновековниот Нордиска митологија е полн со епски Викинг приказни на Нордиските богови и божици.Freya, алтернативно Freyja или Freja, е Скандинавските Нордиска божицата на љубовта, убавината, плодноста, војна и злато.Во Германски мит Freya е исто така се поврзани со Valkyrie.

Главните карактеристики

Избор на клиент