.

.

TOPCOM Пеперутка Нож Тренер, Unsharp-Сечилото Пракса Обука Balisong Нерѓосувачки Челик

TOPCOM Пеперутка Нож Тренер, Unsharp-Сечилото Пракса Обука Balisong Нерѓосувачки Челик

DEN 620.88

Пристапност
Во достапна форма

Голема рамнотежа, совршен тежина, удобно кога се нервира, и одлична за вежбање и усовршување на нервира и нови трикови.Не остар нож; Безбедно пракса, без ризик од повреда; Совршен за почетник да се игра со секаде каде што оди.Изработени од нерѓосувачки челик; Виножито боја заврши; Виткање големина : 4.9"; Проширување на големината : 8.3".Тоа е малку тешки, но сепак ова е добро, бидејќи тоа ќе ги обесхрабри лоши навики кои почетник може да има.Пракса Алатка.

Главните карактеристики

Избор на клиент