.

.

KOqwez33 Складирање Носителот Лесна Инсталација Еластична Одредување Појас Фен Полица Роман Жолта

KOqwez33 Складирање Носителот Лесна Инсталација Еластична Одредување Појас Фен Полица Роман Жолта

DEN 201.12

Пристапност
Во достапна форма

Со користење на удар слободни и еластична одредување појас дизајн, оваа складирање рек нема да го оштети ѕидот и добро може да се сретнат различни фен за складирање потреби.Тоа може да се користи за долго време и не треба да заземаат многу простор да се одвива со помош на својот дебел и ѕидот mountable функција.Овој фен решетката е направен од високо квалитетни пластични материјали, кои се практични и ' рѓа-.Должината на овој решетката е 13cm, а ширината е 4.1 cm и висина е 6.5 см.Тоа е погоден за бања, дневна соба, спална соба и така натаму.Спецификации : Тоа може да се користи компатибилен со долго време и не треба да заземаат многу простор да се одвива со помош на својот дебел и ѕидот mountable функција.Поради својата густа и ѕидот mountable функција, може да се користи компатибилен со долго време и не треба да заземаат многу простор да се одржи.Поради ѕид mountable и дебели функција, тоа не мора да заземаат многу простор да се постави и може да се користи компатибилен со долго време.Карактеристики : Усвојување на еластична одредување појас и удар слободни дизајн, оваа решетката може да и се исполнат различни фен за складирање треба и не ќе штета на ѕидот.Карактеристика на еластична одредување појас и удар слободни направи ова за складирање носителот може да и се исполнат различни фен за складирање треба и не ќе штета на ѕидот.Тоа е погоден за бања, дневна соба, спална соба и така натаму.13cm x 4.1 cm x 6.5 см/5.12" x 1.61" x 2.56" (Прибл.)белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Фен Rack(Другите Не се Вклучени) 1 x Не Трага Лента.

Главните карактеристики

Избор на клиент