.

.

Aabellay 2 Пара Сребро Опал Капка Dangle Обетки Домот Долго Tassel Обетки Создадени Опал Цвет Dangly Капки Threader Обетки за Жени и Девојки Роденден Невести Пратилки – Teardrop

Aabellay 2 Пара Сребро Опал Капка Dangle Обетки Домот Долго Tassel Обетки Создадени Опал Цвет Dangly Капки Threader

DEN 191.76

Пристапност
Во достапна форма

Дизајниран според различни жени девојка е свртен и фризури.Голема појавување за повеќето тимови како секојдневен облека, тренингот облека, здолништа, кошули, облечи панталони и така натаму.Filigree дизајн му дава значителна дискови што го сочинуваат овој диск фитили обетки на lightened изглед.Светло-тежина доволно за да се носат во текот на целиот ден.На рачно изработени процедури направи овие бохемија диск обетки многу светлина и уникатен.Овие обетки додадете на точниот износ на движење на вашиот стил, додека раскошен кроена дизајн носи слатка гроздобер вибрации.Производ Детали : Материјал : Алуминиум, Создадени Опал, Симулирани Rhinestones Earring Тип : Долго се Откажат Обетки Боја : Сребро Пол : Жени, Девојки, Тинејџерите Пакетот Вклучува : 2 Пара Долго Капка Обетки.

Главните карактеристики

Избор на клиент