.

.

Складирање Кошница,Сонцето Сина Патна Неверојатни Navagio Плажа Zante Грција Познатиот Вода во Wrecked Брод Руина Природата Европа,Расклопна Големи Перење Забавува со Рачк

Складирање Кошница,Сонцето Сина Патна Неверојатни Navagio Плажа Zante Грција Познатиот Вода во Wrecked Брод

DEN 575.76

Пристапност
Во достапна форма

Цврсти рачки се потврдени од страна на нишката бод, што е доволно силна за да го подигнете и да го носат, погодно за вас да се сфати големи кошеви насекаде.Издржливи & Стабилна : Сите конците од нашите перење кошница се дури и дистрибуција и парична казна, бидете сигурни дека кошница може да трае со години на континуирана употреба.Вашите деца ќе сакаат да се стави настрана нивните играчки, книги и облека во оваа декоративни складирање кошница.Круг перење попречи е забавно и симпатична модели, додава прскање на боја за секоја соба, а исто така се функционални.Прекрасен дизајн забавува ќе биде голем украс и јасно до вашата соба ,и, исто така, совршен за градинка, дом, канцеларија, занает соба, или да користите како перење забавува.Одговара за Секоја Пригода : Стави во секое место во вашиот hourse,спална соба, балкон,тоалет, цртање соба, ходникот, cloakroom, кујната.Квалитетот Перење Кошница : Изработени од квалитетни материјали, нашите кошеви се меки на допир, но цврсти доволно да се задржи нивната форма и се застане на своите сопствени.Варира од Функција : Нашата кошница се доволно голема за да ги зачувувате крупни работи како дополнителни ќебиња, утешители, ќебиња, фрли перници, перничиња, и препарирани животни, зимска облека, перење, и повеќе,за да се задржи вашиот простор за живеење уредни и чисти !Совршен начин да се задржи на работи организирани во стилски и декоративни начин.Внатрешниот ЈП Оксфорд ткаенина материјал го прави перење кошница.Голема кошница за расадник, со доволно простор за складирање за пелени, бебешка брише, пелена, бебе облека,играчки, и лосион.Совршен организатор на игра соби, овозможувајќи за складирање на играчки, книги, блокови, полнети животни, играчки со повеќе парчиња, воз опрема, или одборот игри.Уникатен дизајн : Нашата перење кошница има уникатна запечатување дизајн, кој не само што е добар dustproof ефект, но исто така ги штити вашата приватност во некои прилики.Тоа може да се пополни со варира на објекти,работа за внатрешна и надворешна.Практична Функционалност : Имаат организирани, чисти и уредно игра област за деца.

Главните карактеристики

Избор на клиент