.

.

Lunarable Апстракт Туш Кабина Завеса, Минималистички Groovy Мотиви на чиста Позадина, Декоративни Ткаенини Поставени со Куки за Бања, 54 W x 78 L, Шампањ Multicolor

Lunarable Апстракт Туш Кабина Завеса, Минималистички Groovy Мотиви на чиста Позадина, Декоративни Ткаенини Поставени

DEN 2308.80

Пристапност
Во достапна форма

МЕРЕЊА - 78 ИНЧИ ДОЛГО x 54 ИНЧИ ШИРОКА.Вклучува куки.Не лагер е потребно.НАПРАВЕНИ ОД Високо квалитетни %100 полиестер турски ткаенина материјал.Не винил, Не PEVA.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Водоотпорен и машина перат.Карактеристики живописни бои и јасна слика.Не Исчезнува.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА - Храбар графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.ДИЗАЈНЕР ДЕЛО - Не е честа појава и обично туш завесата може да се најдат насекаде.Уникатен.Вистински.ЗАБАВА.

Главните карактеристики

Избор на клиент