.

.

Balacoo 5pcs Стаклени Шишиња Чаша Млеко Шише со Капи Транспарентен Јогурт Шишиња Пијалок Шишиња Drinkware Партии Свадби Излети 300ml

Balacoo 5pcs Стаклени Шишиња Чаша Млеко Шише со Капи Транспарентен Јогурт Шишиња Пијалок Шишиња Drinkware Партии

DEN 647.76

Пристапност
Во достапна форма

Може да се користи постојано, безбеден и еколошки, лесно да се мијат и чистат.транспарентен млеко шишиња.Парична казна изработка, еден - парче калапи, удобно рака чувство.чаша пијалок шишиња.Може да се користи за складирање на неколку видови на пијалоци вклучително и свежо cowâ€s млеко, домашно орев milks, свежи-цедените сокови, вода, и многу повеќе!млеко шишиња.Нашите сок шишиња се направени од високо - квалитетни трајни стакло.Чисто стакло нека имате чист поглед на сок.сок од шишиња.Овие шишиња се исклучително удобно да се напие од тие удобно се вклопуваат коцки мраз со цел да се направи вашата пијалоци поладна и повеќе пријатен за пиење.Транспарентно Стакло Млеко Чување Шишиња За Пиење Пијалоци Шишиња.Опис Гроздобер млечни шишиња се прекрасни за тресе,, обична вода, млеко, сокови или коктели како пијалаци, стакло или drinkware.Карактеристики Боја : транспарентна Материјал : Стакло Големина : 16. 00 х 5. 70 x 3. 90 см Пакет Вклучувајќи 5 компјутери x Млеко Шишиња.

Главните карактеристики

Избор на клиент