.

.

Палец Завртки - 5/16 Палец Завртки w Tee Крило Knob : 5/16 X 1 Црвено - 6 компјутери Квалитет Брзо

Палец Завртки - 5/16 Палец Завртки w Tee Крило Knob : 5/16 X 1 Црвено - 6 компјутери Квалитет Брзо

DEN 1013.76

Пристапност
Во достапна форма

5/16"-18" Палец Завртки со Крило Knob .Delrin. 5/16"-18 TPI.Главата е направен од најлон и 1 1/2" ширина X 7/16" висина.Тема Материјал – 8-18 Нерѓосувачки Челик.Целосно Навој да рамките на 1/8" на ззп.Глава Дебелина : 7/16. Вкупната должина е должината на теми плус 7/16".Произведено во САД.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : 100% цврст и квалитетен материјал. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ : Ние сакаме да бидат задоволни со нашите производи колку што тоа го правиме.Ако не сте задоволни со нашата производи за било која причина, ве молиме да се врати за нови замена или целосно враќање на средствата.Ние нудиме врски, за да обезбедат избор на високо-квалитетни Палецот Завртки и Гума Заштитници сакаме нашите клиенти, вашето задоволство е нашиот приоритет, не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем ви се исполнат.

Главните карактеристики

Избор на клиент