.

.

Бела Здрав Прозорец Торта Кутија 12x12x6inches Пекарница Кутија со капак (10 Парчиња), Вклучува Торта Одбори. Giftbox со Прозорецот за Пакување, Колачи, Крофни, Пица и Други Кол

Бела Здрав Прозорец Торта Кутија 12x12x6inches Пекарница Кутија со капак (10 Парчиња), Вклучува Торта Одбори.

DEN 719.76

Пристапност
Во достапна форма

ВИСОК КВАЛИТЕТ/Здрав Торта Кутии слонова коска одбор 400gsm со 12inch торта одбори/Торта База се Обезбеди вашите ценети колачи/крофни/или што и колачи ќе се даваат со љубов да имаат доволно простор во нашата голема бела 12x12x6. ВКЛУЧУВА 10 рамен спакувани прозорец кутии со Обложени Брановидни одбор торта база(12inches), и 10 налепници како дополнителна мерка за да се обезбеди кутија е затворена и одврати лица од tamping со твоите третира пред прославата.ГОЛЕМ ПРИКАЖУВАЊЕ на ПРОЗОРЕЦОТ, unbranded бела cakebox/ bakeryboxes/подарок кутии, со Торта одбор/база 11.75 инч.ИДЕАЛЕН ПОДАРОК КУТИЈА; -пекарски кутии со прозорецот, cookie кутии за давање на подарок -деверуша предлог кутија - cupcake кутии -третираат кутии за јагоди Па зошто да плаќаат екстра за некој белег подарок кутија, кога можете да имате одличен квалитет на дел од цената.ЕДНО ПАРЧЕ ПОДАРОК КУТИЈА СО КАПАЦИ може да се користи како општа намена пекарница кутии/торта контејнер/тесто кутии/подарок кутија;за деверуша предлог подароци, cookie кутија, десерт кутија.Осигурајте се дека вашиот награда колачи/крофни/или што и колачи ќе се прави имаат доволно простор во нашата голема бела 12x12x6 Торта кутии слонова коска одбор 400gsm со торта одбори вклучени, лесно се отвори, идеален избор за лекување на кутии.cajas де картон 12x12x6.Лесно складирање пакување.Лесно собранието на едно рамно парче кутија одлуки за практично складирање на неискористени гласачки кутии и брз натоварени/истовар на cake Coated 12inch Дијаметар Торта База.6 инчи на главата соба за торта и toppings.

Главните карактеристики

Избор на клиент