.

.

Мини мед Бебе Дете Бебе Девојки Едно Парче Костим за капење, Ананас Печатени Backless Оглавник костими за капење на Плажа

Мини мед Бебе Дете Бебе Девојки Едно Парче Костим за капење, Ананас Печатени Backless Оглавник костими за капење

DEN 1344.00

Пристапност
Во достапна форма

Памук помеша.Материјал : Памук/Полиестер, кул и удобно.Супер симпатична бебе девојки backless еден-парче костим за капење оглавник костим за капење.Одговара за новороденче девојки во рок од 24 месеци,ремени завој врвот со кратко кратко атрактивни beachwear костим за капење.Уникатен дизајн направи вашето бебе симпатична и симпатична.Совршен за на Плажа Одмор, Базен Партија, Капење и Пливање.Рака мие или Машина.Брзо Shippingproducts fullfilled од пристигне во 2daysproducts fullfilled од страна на Продавачот пристигне во 7-18 работи days There е 2-3% разлика според упатство за мерење.Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.★Големина : 0-3 Months Length : 29cm/11.5 inch Bust : 38cm/15inch★Големина : 3-6 Months Length : 31cm/12.3 inch Bust : 40cm/15.8 инчен★Големина : 6-9 Months Length : 33cm/13inch Bust : 42cm/16.6 инчен★Големина : 9-18 Months Length : 35cm/13.8 inch Bust : 44cm/17.4 inch Thank за внимателно читање на нашата големина на табелата.Ако вашето дете е чаби, ве молиме изберете големина на поголем големина.Ви благодарам многу.

Главните карактеристики

Избор на клиент