.

.

SDFDSSR USB Ноќни Табела Светилка,Ноќната Ламба со Двојно Полнење Пристаништа,ПРЕДВОДЕНА Биро Светилки за Спални соби,Tetragon Ткаенина Лен Светилка Сенка со Повлече Синџи

SDFDSSR USB Ноќни Табела Светилка,Ноќната Ламба со Двојно Полнење Пристаништа,ПРЕДВОДЕНА Биро Светилки за Спални

DEN 1027.20

Пристапност
Во достапна форма

Железо база се состои од мулти-слој electroplating процес, кој не е лесно да се нула, не е лесно да ' рѓа, и трае долго време.На абажур е направен од лен материјал и била третирана со повеќе процеси за да се направи светлина мека и не блескави.Beaded се повлече switch дизајн, ретро и елегантен.Тестирани во употреба.Удобен и издржливи.Во прилог на осветлувањето, оваа модерна спалната соба маса светилка е исто така опремен со USB интерфејс за брзо полнење, дозволувајќи им на вашиот мобилен телефон, лаптоп, овлажнител, слушалки, звучници и други електронски уреди за да биде целосно наполнета.Со користење на стандардни E27/E26 светилка држачи, тоа може да го користите различни E27 извори на светлина, лесно да се замени и лесен за одржување. 【Информации за производот】Производ големина : 37*14cm/14.6*5.5 инчи. (Ве молиме погледнете на големината на табелата).Големина на конверзија : 1 cm = 0.39 70. инчи.Материјал : железо + ткаенина.Боја : Беж. (Како што е прикажано на сликата).Процес : electroplating, полирање, спојување.Извор на светлина : E27/E26. (без сијалица).Сијалица видови : LED светилки, блескаво светилки, заштеда на енергија светилки, итн.Тип на прекинувач : повлечете switch.Моќност : 0~60 W (inclusive).Напон : 110 V~240 V (inclusive).Дадената област : 5-8 квадратни метри.Применливи места : дневна соба, студија соба, спална соба или други простории.Сертификација : ЕУ, Ro HS, FCC, ETL ОКОЛИЈА, CCC, УЛ и други сертификати.Пакување листа : 1* табела светилка.

Главните карактеристики

Избор на клиент