.

.

HJBYOUPIN Дете Pod Swingcanvasseatset,Виси Крпа Торба Замав Nurseryhammockstoy Возрасно Дете Замав Chairr,Памук Еластична Foldingtoddlerseatchairrocker,Портокал

HJBYOUPIN Дете Pod Swingcanvasseatset,Виси Крпа Торба Замав Nurseryhammockstoy Возрасно Дете Замав Chairr,Памук

DEN 1392.00

Пристапност
Во достапна форма

Safe прегратка : ако возрасните не се дома, мала крпа торба дава на бебето целосна смисла на безбедноста, мека и нежна и нежно заврши на бебето да ја заштити безбедноста на бебето.Богата и разновидна игра : бебе почива, мала крпа торба обвива мене да ми даде утеха и мир на умот; на бебето чита книги, гнезда во крпа торба и го гледа својот омилен слика книга прават соништа на принцот и принцезата; бебето е пуштен, тресење и се ниша, тоа не е удобно, и малку есента е сува се Донесат сите видови на среќата, го врати детето е невин свет, и се чувствуваат забава на лулашки за деца.Случаен појавување на домашна декорација : секое место во домот има своја уникатна смисла, и голем број на пакети, не грижете се за инсталација проблеми.Најдобар подарок : Ова е рај за децата, да ги ослободи рацете на родителите и дозволуваат на децата да се чувствуваат среќни заедно.Тоа е најдобриот подарок за децата.Задоволителна услуга : Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни ме и ќе добиете најдобра услуга.За секое дете, не постои ништо посреќни отколку што растат на отворено и играње на качување рамка или swing When користење на hammock, мора да се осигурате дека стојат можат да го поддржат детето тежина и да се обезбеди на детето безбедно use Specification : име на Производ : Деца под седиштето виткање swing Color : сина, зелена, роуз red Material : 210 полиестер cloth Stacked големина : 15 cm * 13 cm * 6 cm Weight : 0.12 kg/0.45 кг.

Главните карактеристики

Product name:
Children's pod seat folding swing
Color:
blue, green, rose red
Material:
210 polyester cloth
Stacked size:
15 cm * 13 cm * 6 cm
Weight:
0.12kg/0.45kg
Избор на клиент