.

.

Lixit Џвакање Доказ Рамен Двострано Шишиња со Вода за Зајаци, Ferrets, Стаорци, Птици, Хрчаци, Гвинеја Свињи, Chinchillas Gerbils и Други Мали Животни.

Lixit Џвакање Доказ Рамен Двострано Шишиња со Вода за Зајаци, Ferrets, Стаорци, Птици, Хрчаци, Гвинеја Свињи,

DEN 360.00

Пристапност
Во достапна форма

ЏВАКА ДОКАЗ : На Lixit стаклено шише за вода е џвака доказ, одржување на штетни пластични оддалеченост од вашето домашно милениче.ОДЛИЧНО ЗА МАЛИ ЖИВОТНИ : Зајаци, ferrets, chinchillas, гвинеја свињите и птиците што сите можат да го користат ова стакло шише за вода.ЛЕСНО се ИНСТАЛИРА : Ова шише лесно придава на жица кафези, па тоа е брзо да се отстрани за refilling и чистење.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Lixit стаклени шишиња со вода имаат нерѓосувачки челик пиење цевка која лесно можат да бидат санирани.СОБРАНИЕ : Собрани во САД од страна на Возрасни лица со Пречки во развојот.

Главните карактеристики

Избор на клиент