.

.

Motoforti 51mm Универзален Мотор Издувните Silencer Издувните Вметнете Пригушувач Цевка Одбивни Тон Сребро.

Motoforti 51mm Универзален Мотор Издувните Silencer Издувните Вметнете Пригушувач Цевка Одбивни Тон Сребро.

DEN 431.76

Пристапност
Во достапна форма

Спецификација : Надворешниот Дијаметар : 5.1 cm / 2.01", Должина : 15cm / 5.91".Издржливи : мотоцикл издувните silencer е направено од нерѓосувачки челик кој е издржлив, отпорен на корозија и може да се користи за долго време.Корисни : мотоцикл издувните silencer го намалува звукот кога струење поминува низ пригушувач цевка.Лесен за Инсталација : едноставен за инсталација, прилагодливи и се отстранува.Пакет содржи : 1 x Мотоцикл Издувните Silencer.Универзална пригушувач отстранлив silencer за мотоцикли.Лесна инсталација.Се прилагодува и се отстранува.Производот е изработен од не ' рѓосувачки челик кој е издржлив.Ефикасно да се намали длабоко забелешка звук.Функција : .Универзална пригушувач отстранлив silencer за мотоцикли.Лесна инсталација.Се прилагодува и се отстранува.Производот е изработен од не ' рѓосувачки челик кој е издржлив.Ефикасно да се намали длабоко забелешка звук.

Главните карактеристики

Outer Diameter:
5.1cm / 2.01, Length
Избор на клиент