.

.

BTIHCEUOT Свадба Прстен Кутија, Прстен Носител Кутија Гроздобер Прстен Кутија 2 парчиња Преносни Ретро Дизајн за Ракотворби за DIY Подароци за Годишнини

BTIHCEUOT Свадба Прстен Кутија, Прстен Носител Кутија Гроздобер Прстен Кутија 2 парчиња Преносни Ретро Дизајн

DEN 292.56

Пристапност
Во достапна форма

Направени од високо‑квалитет дрво, мали димензии, мала тежина, помалку простор, и лесно да се носат кога ќе излезе.На дрвени прстен кутија е совршен избор за селски свадба декорација, тоа е многу добра сувенири, подарок.Има широк спектар на апликации и може да се користи за свадби, ангажмани, годишнини, Денот на Вљубените подароци, итн.На дрвени прстен кутија можат ефикасно да се заштити прстен од оштетување и загуба, и придружба на совршена свадба.Природни ретро дизајн, идеален за свадбените церемонии, свадби и партии додавање романтично чувство.

Главните карактеристики

Избор на клиент