.

.

SHUNDA Компатибилен со Nokia C01 Плус, Ултра Тенок Кожен Паричник Магнетни Тока Картичка Случај Картичка Заградата Shockproof Покритие за Nokia C01 Плус 5.45 - Црвена

SHUNDA Компатибилен со Nokia C01 Плус, Ултра Тенок Кожен Паричник Магнетни Тока Картичка Случај Картичка Заградата

DEN 340.32

Пристапност
Во достапна форма

Паричникот Картичка Телефонот Случај е специјално дизајниран за Nokia C01 Плус.Ве молиме потврдете го вашиот модел на телефон пред купување.Паричникот картичка телефонот случај, со користење на високо-квалитетна кожа + TPU браник совршена комбинација, 360 ° сите круг заштита на вашиот телефон, отпорно на гребење, шок-доказ, анти-отпечаток, против пролизгување.Паричникот картичка мобилен телефон случај, Едноставно Паричникот Кожа Дизајн се состои од картичка слотови & сметка-белешка за замрзнување. (3 Картичка Слотови, 1 Парични Џеб) го направи животот лесен, нема потреба да се донесе крупни паричник.Картичка заграда, може да се прилагоди на соодветен агол на волја, може да се види филмови и видеа среќно.Прецизно сечење : Сите порти се прецизно сечење, и сите копчиња, контроли, и пристаништа може да биде лесно да се отстрани без демонтирање на школка.Лесно да се инсталира. ① Едноставна Паричникот Кожа Дизајн се состои од картичка слотови & сметка-белешка за замрзнување.(3 Картичка Слотови,1 Парични Џеб). ② Магнетни Тока Флип Дизајн, Целосна заштита отпорност, отпорен на гребење, и отпечатоци отпорни. ③ Картичка заградата,соодветен агол може да се прилагоди по волја. ④ Камера Грижа за Заштита, Покрена Камера Работ 1.2 mm,отпорен на Гребење.Пакет се вклучени : 1 * Nokia C01 Плус 5.45" телефон случај.

Главните карактеристики

Избор на клиент