.

.

Френк Udvari Потпишан Autographed Хокеј дух пакостникHOF71 Салата на Славните и На дух пакостник PSA/ДНК - Autographed NHL Пакови

Френк Udvari Потпишан Autographed Хокеј дух пакостникHOF71 Салата на Славните и На дух пакостник PSA/ДНК - Autographed

DEN 6652.56

Пристапност
Во достапна форма

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA/ДНК.Категорија; Autographed NHL Пакови.Френк Udvari Потпишан Autographed Хокеј дух пакостник "HOF71" Салата на Славните и На дух пакостник PSA/ДНК, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени сувенири.сувенири.

Главните карактеристики

Избор на клиент