.

.

Shanrya Висока Дефиниција Инфрацрвена Камера, Инфрацрвена Камера, Сигурен Лесни Преносни Професионални Производство Патување за Ноќно Гледање на Отворено Употреба К

Shanrya Висока Дефиниција Инфрацрвена Камера, Инфрацрвена Камера, Сигурен Лесни Преносни Професионални Производство

DEN 1118.40

Пристапност
Во достапна форма

Лесен и пренослив, лесен за носење и употреба.Вграден во инфрацрвен и детектор на движење без блиц светлина, нема да се наруши животни или потсетам на натрапниците/turners, итн.Тоа е многу погодна за преземање на фотографии од диви животни, летаат наоколу, вандализам или било таен надзор во оддалечените области, каде што електричната енергија не е изводливо.Професионална изработка, стабилни перформанси и висока сигурност.Можете да снимате со датумот и времето печат, и да ги чува податоците на мемориската картичка (не е вклучен).

Главните карактеристики

Избор на клиент