.

.

Црна Кањонот Cookie сладолед Миризливи Argan Масло Коса Шампон, клима уред и Спреј во Косата Масло Третман

Црна Кањонот Cookie сладолед Миризливи Argan Масло Коса Шампон, клима уред и Спреј во Косата Масло Третман

DEN 556.80

Пристапност
Во достапна форма

Мирис : Колаче сладолед (Топло, buttery белешки со scrumptious колаче тесто се направи овој мирис скоро доволно да јадат.).Црна Кањонот Шампон и средство за смекнување на косата, додава сјај и хидратација на косата.Додадете екстра хидратација со нашите спреј во коса масло.Достапни во 1000 мирис опции. 16 Оз Шампон, 16 Оз Клима Уред, 1 Мл Коса Масло.Мирис : Колаче сладолед (Топло, buttery белешки со scrumptious колаче тесто се направи овој мирис скоро доволно да јадат.).

Главните карактеристики

Избор на клиент